Ślusarz – Warszawa

Prowadzimy profesjonalne pogotowie ślusarskie, które świadczy usługi dedykowane firmom i osobom prywatnym. Proponujemy pomoc ślusarza na terenie Warszawy, który błyskawicznie otworzy awaryjnie każdy rodzaj drzwi.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z drzwiami i zamkami. Realizujemy naprawy powłamaniowe oraz zabezpieczamy skutecznie drzwi tuż po włamaniu. Jeśli uszkodzeniu ulegnie brama lub ogrodzenie, proponujemy skuteczne spawanie w osłonie CO2. Wszystkie usługi ślusarskie świadczymy w obrębie Warszawy i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

usługi ślusarskie warszawa

Zabezpieczamy też okna przed nieproszonymi gośćmi. Montujemy zamki okienne, wymieniamy klamki na te, które można zamknąć na klucz czy realizujemy montaż rygli okiennych. Stosujemy tylko sprawdzone zabezpieczenia, które proponują znane i cenione firmy. Nasze usługi wyróżniają się na tle konkurencji w Warszawie. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd o każdej porze dnia i nocy na terenie Warszawy Mokotów, Żoliborz, Ochota, Ursynów, Bemowo, Wola, Praga, Wilanów, Bielany, Ursus czy Śródmieście.

ślusarz warszawa